Про нас

Ми, подружжя – Юлія і Назар Бігун, а також наша сім’я – соціальний проект OHRA HOME, який народився з благодійного фонду “Твоя Любов”.

Проект починався з хобі однієї людини, а виріс до масштабів країни, і ми з гордістю повідомляємо – росте за її межі!

З чого все почалося?

З благодійності – фонду “Твоя Любов”.

4 роки тому ми вирішили заснувати фонд допомоги дітям з інвалідністю та їхнім сім’ям.

Згодом ми зіткнулися з іншими ситуаціями, познайомилися ближче з підопічними фонду та їхніми труднощами. Почали допомагати з працевлаштуванням мамам особливих діток, звернули увагу громадськості на проблеми самотніх людей похилого віку. Основним реципієнтом допомоги став фастівський навчально-реабілітаційний центр у якому навчається та проходитиме реабілітацію 153 дитини з інвалідністю.

Сама ідея – шити постільну білизну, прийшла не відразу, і не вона була рушійною силою.

Почалося все з подарунка – друзі подарували Юлії швейну машинку на день народження. Спочатку Юлія сприймала шиття як хобі. Воно заспокоювало і приносило користь.

Юля шила для друзів і для Храму, в якому служив чоловік – отець Назарій.

Вже згодом прийшла ідея відшивати постільну білизну на продаж і пов’язати це з благодійністю.

Постільна білизна OHRA HOME, ручна робота?

За довгі роки допомоги центру та сім’ям у яких виховуються діти з інвалідністю ми все більше дізнавались про проблеми з якими стикаються мами та діти. Однією з основних проблем стало – працевлаштування мам особливих дітей.

Мами могли спробувати свої сили у шиття! Ідеї ​​була потрібна реалізація. Не всі мами вміли шити, їх потрібно було навчати. Ми організували курси професійного шиття, найняли технологів, орендували приміщення для майстерні. Тому всі наші комплекти зроблені вручну, зі старанням та любов’ю до своєї справи.

Зараз ми вже можемо пишатися тим, що наші майстрині-матусі шиють краще, рівніше і з більшою відповідальністю ніж швачки з 20-річним стажем 😁 Звичайно, професійних швачок ми запрошували до свого колективу, але погляди на якість та рівень остаточного продукту у нас не співпадали.

Зараз на проекті працюють 6 швачок, 2 професійні швачки та 4 мами особливих діток. Ще 5 мам дітей з інвалідністю проходять наші покращені курси з шиття.

Жінки працюють кожна за індивідуальним графіком, але з чіткими термінами виконання. Працюють у майстерні та за бажанням беруть роботу додому. Кожній ми придбали швейну машинку.

Залишились питання?

НАПИШІТЬ НАМ
НА ПОШТУ ohrahome@gmail.com