fbpx
Вгору
Фільтр

Як підібрати розмір постільної білизни?

Розмір ковдри

Розмір підковдри має бути на 3- 5 см більше ковдри по ширині та довжині. При такому запасі ковдра буде рівномірно укладатися в підковдру. Якщо результат вимірювань не суворо дорівнює позначенням на етикетці постільного комплекту – не страшно.

Обирайте підковдру максимально близьку за параметрами до результатів вимірів, але не меншу за них!

Розмір подушки

Тут все просто. Існують два основні види наволочок: прямокутні та квадратні. Якщо подушки квадратні, то до них підходять наволочки однакові по довжині та ширині, наприклад, 50х50, 60х60, 70х70 см. Для подушок прямокутної форми підійдуть наволочки 50х70см, 52х72 см і т.д.

Розмір простирадла

Простирадло має перевищувати розмір матрацу приблизно на 50 см в шир і 50 см за довжиною. Це потрібно для того, щоб простирадло можна було міцно заправити.

Якщо у вас високий матрац – виміряйте його висоту і додайте до ширини та довжини. Ви отримаєте мінімально потрібний розмір.

Не забудьте до отриманого розміру додати запас щонайменше 10 см з кожної сторони для того, щоб можна було заправити простирадло.

Зверніть увагу – розмір простирадла на резинці і без неї часто позначається по-різному!

Без резинки розмір простирадла вказують від краю до краю полотна. У розмірі простирадла на резинці вказується ширина, довжина та окремо висота матраца, що підходить для даного розміру простирадла.

Наприклад: 160*200*30 см, де 160 см – ширина матрацу, 200 см – довжина, 30 см – висота матрацу.

Для якого ліжка який розмір? 

Полуторний комплект (1,5 спальний).

Розмір ліжка: ліжко шириною 90-140 см, ковдра шириною 140-150 см.

Ідеально підійде для ліжка на одного та для підлітків.

Дитяча постільна білизна найчастіше розміром на полуторне ліжко.

Двоспальний комплект

Розмір ліжка: ліжко вшир 160-180 см, ковдра вшир 160-180 см.

Постільна білизна для сімейного ліжка на двох людей. Для такого ліжка часто потрібні додаткові наволочки + 2-4 шт. Важливо! Якщо ваше ліжко шириною 180*200 см і при цьому у вас високий матрац (більше 15 см заввишки) – рекомендуємо розглянути постільну білизну розміру ЄВРО. У ньому передбачено більше за розміром простирадло, яке ви зможете надійно заправити під високий матрац.

Євро комплект.

Розмір ліжка: ліжко вшир 180-200 см, ковдра вшир 190-220 см.

Євро розмір відрізняється від двоспального великим розміром простирадла і підковдри. Постільна білизна 200*220 це популярний розмір для ліжка євро!

Сімейний комплект (дует)

Розмір ліжка: ліжко вшир 160-200 см, ковдра вшир 140-160 см.

Сімейна постільна білизна або дует – ідеальне рішення для пар, які вважають за краще спати під окремими ковдрами. При цьому розміри ковдри в сімейному комплекті часто збігаються з 1,5 спальним, а загальне простирадло має великий розмір, близький до євро.

Постільна білизна від виробника вирішує більшість проблем, пов’язаних з розмірами!

В OHRA HOME всі комплекти виготовляються вручну, з екологічно чистих, перевірених та сертифікованих матеріалів ❤️

Для вашої зручності до обраного комплекту білизни можна додати наволочки, резинку на простирадло, змінити розміри та пошити комплект за індивідуальним розміром

25 / 26
Залишити коментар: